Dyżury pracowników

UWAGA! Przypominamy, że zgodnie z Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie korzystania z poczty elektronicznej przez pracowników i studentów UW (pełny tekst), studenci i studentki mają obowiązek aktywować pocztę w domenie @student.uw.edu.pl oraz używać ją w kontaktach z uczelnią i wykładowcami. Wiadomości e-mail wysłane z prywatnych kont pocztowych studentów będą pozostawianie bez odpowiedzi.

 

Terminy dyżurów stacjonarnych w semestrze zimowym 2022/23:

Odwołane dyżury _kliknij tutaj

WYKŁADOWCA DZIEŃ, GODZINA, SALA

ADRES E-MAIL

PLAN
 Boroch Robert, dr poniedziałek, godz.  16:45-18:15

sala 3.027

 rboroch@uw.edu.pl  Plan
 Brzezińska-Pająk Marta, dr
czwartek, godz. 11.15-12.00
piątek, godz. 11.15-12.00
sala 3.031
 marta.brzezinska@uw.edu.pl  Plan
 Dwornik Kamil, mgr
środa 14:00-14:45
piątek 14:00-14:45
sala 3.031
 kamil.dwornik@uw.edu.pl  Plan
 Gąsior Grzegorz, dr hab. piątek, godz. 11:20-12:50

sala 3.029

 

 g.gasior@uw.edu.pl  Plan
 Getka Joanna, prof.  

wtorek, godz. 8:00-9:30

sala 2.614

 j.getka@uw.edu.pl  Plan
 Grącka Monika, dr wtorek, godz. 13:00-14:30  (semestr letni)

sala 3.033

 mjgracka@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowska Marzena, mgr poniedziałki godz. 14.45-16.15

sala 3.029

 

Dyżur w czasie sesji: środa godz. 8.00-9.30

 m.jaloza@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowski Jerzy, prof. ucz. czwartek, godz. 14:00-15:30

sala 3.029

 jgrzybowski@uw.edu.pl  Plan
 Janchuk Elena, dr czwartek, godz.  13:00-14:30

sala 3.027

 

Dyżur w sesji:

czwartek 2 i 9 luty w godz. 10.00-11.30. Pok 3.027

 e.janchuk@uw.edu.pl  Plan
 Karwowska Katarzyna, dr  poniedziałek, godz. 11.15-12.45

sala 3.033

 k.j.karwowska@uw.edu.pl  Plan
 Kozłowska Joanna, dr środa, godz.  13:15-14:45

sala 3.031

 jm.kozlowska@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Rostysław, dr  rostyslav.kramar@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Ruslana, dr urlop na rok akademicki 2022/2023 r.kramar@uw.edu.pl  Plan
 Krycka-Michnowska Iwona, dr hab. piątek, godz. 14:45-16:15

sala 3.033

 iekrycka@uw.edu.pl  Plan
 Kuboková Beata, dr Wtorki 16.30-17.15
Środy 18.15-19.00

sala 3.031
b.kubokova@uw.edu.pl  Plan
 Lesicka Olga, dr wtorek, godz. 11:30-13:00
sala 2.514

Dyżur w sesji: 31.01 (wtorek) godz. 9:30-11:00

07.02 (wtorek) godz. 9:30-11:00 

 o.lesicka@uw.edu.pl  Plan
 Niemojewski Marcin, dr wtorek, godz. 11:00-12:30

piątek, godz. 13:15-14:30

sala 3.029

 m.niemojewski@uw.edu.pl  Plan
 Pilipavičiūtė-Gugała Regina, mgr poniedziałek, godz. 11:30-13:00

sala 3.027

 r.pilipaviciute@uw.edu.pl  Plan
 Shved Viachaslau, prof. dr hab. poniedziałek, 15:15-16:45

sala 3.029

 v.shved@uw.edu.pl  Plan
 Wirpsza Aleksander, prof. dr hab. wtorek, godz. 14:45-16:15

sala 3.029

 szaruga@warszawa.home.pl  Plan