Dyżury pracowników

UWAGA! Przypominamy, że zgodnie z Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie korzystania z poczty elektronicznej przez pracowników i studentów UW (pełny tekst), studenci i studentki mają obowiązek aktywować pocztę w domenie @student.uw.edu.pl oraz używać ją w kontaktach z uczelnią i wykładowcami. Wiadomości e-mail wysłane z prywatnych kont pocztowych studentów będą pozostawianie bez odpowiedzi.

 

Terminy dyżurów stacjonarnych w semestrze zimowym 2021/22:

WYKŁADOWCA DZIEŃ, GODZINA, SALA

ADRES E-MAIL

PLAN
 Boroch Robert, dr poniedziałek 17:00-18:30 (dyżur stacjonarny oraz online: link do rozmowy wideo: https://meet.google.com/noq-qboc-jjd )

sala 320

 rboroch@uw.edu.pl  Plan
 Brzezińska-Pająk Marta, dr czwartek 11:15-12:00,

piatek 11:15-12:00

sala 320

 marta.brzezinska@uw.edu.pl  Plan
 Dwornik Kamil, mgr wtorek godz.11:30-13:00, sala 320  kamil.dwornik@uw.edu.pl  Plan
 Gąsior Grzegorz, dr piątek  godz. 8:00-9:30, sala 316  g.gasior@uw.edu.pl  Plan
 Getka Joanna, prof. wtorek godz. 8:00-9:30, sala 315  j.getka@uw.edu.pl  Plan
 Grącka Monika, dr środa godz. 10:00-11:30, sala 316  mjgracka@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowska Marzena, mgr poniedziałek 14:50-16:20, sala 316  m.jaloza@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowski Jerzy, prof. ucz. czwartek godz. 14.00-15.30, sala 316

odwołany dyżur w dniu 21.10.2021

 jgrzybowski@uw.edu.pl  Plan
 Janchuk Elena, dr czwartek 14:45-16:15

sala 314

 e.janchuk@uw.edu.pl  Plan
 Karwowska Katarzyna, dr poniedziałek godz. 11:15-12:45, sala 320  k.j.karwowska@uw.edu.pl  Plan
 Kozłowska Joanna, dr czwartek 13:15-14:45, sala 316  jm.kozlowska@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Rostysław, dr  rostyslav.kramar@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Ruslana, dr r.kramar@uw.edu.pl  Plan
 Krycka-Michnowska Iwona, dr hab. czwartek 15:00-16:30, sala 316  iekrycka@uw.edu.pl  Plan
 Kuboková Beata, dr wtorek godz. 16:30-17:15

środa godz. 18:15-19:00

sala 314

b.kubokova@uw.edu.pl  Plan
 Lesicka Olga, dr wtorek 13:15-14:45, sala 314  o.lesicka@uw.edu.pl  Plan
Viktor Moisiienko, prof. środa 9:00-10:30 v.moisiienko@uw.edu.pl Plan
 Niemojewski Marcin, dr wtorek 11:00-12:30

środa 13:00-14:30

sala 316

 

jednorazowa zmiana terminu dyżuru z 26.10 na 29.10 godz. 10:30

 m.niemojewski@uw.edu.pl  Plan
 Pilipavičiūtė-Gugała Regina, mgr piątek 9:30-11:00, sala 314  r.pilipaviciute@uw.edu.pl  Plan
 Shved Viachaslau, prof. dr hab. środa 13:15-14:45, sala 316  v.shved@uw.edu.pl  Plan
 Wirpsza Aleksander, prof. dr hab. wtorek 15:00-16:30  szaruga@warszawa.home.pl  Plan