Dyżury pracowników

Dyżury pracowników

UWAGA! Przypominamy, że zgodnie z Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie korzystania z poczty elektronicznej przez pracowników i studentów UW (pełny tekst), studenci i studentki mają obowiązek aktywować pocztę w domenie @student.uw.edu.pl oraz używać ją w kontaktach z uczelnią i wykładowcami. Wiadomości e-mail wysłane z prywatnych kont pocztowych studentów będą pozostawianie bez odpowiedzi.

Terminy dyżurów zdalnych w semestrze zimowym 2020/21:

WYKŁADOWCA DZIEŃ, GODZINA link  ADRES E-MAIL PLAN
 Boroch Robert, dr poniedziałki, godz. 18:30-20:30 meet.google.com/ifk-xepo-jnc  rboroch@uw.edu.pl  Plan
 Brzezińska-Pająk Marta, dr czwartki, godz. 17.30-19.00 https://meet.google.com/wbr-daka-qgd  marta.brzezinska@uw.edu.pl  Plan
 Dwornik Kamil, mgr poniedziałki, 13:15-14:45 meet.google.com/zti-nchm-iid  kamil.dwornik@uw.edu.pl  Plan
 Gąsior Grzegorz, dr piątki, godz. 8:00-9:30 meet.google.com/avz-bdwa-yeq  g.gasior@uw.edu.pl  Plan
 Getka Joanna, dr hab.  środy, godz. 10:00-11:30 https://meet.google.com/nss-pcnd-pbs  j.getka@uw.edu.pl  Plan
 Grącka Monika, dr środy, godz. 11:45-13:15

jednorazowa zmiana godziny dyżuru w dn. 03.02 na godz. 10:45-12:15

meet.google.com/gxr-typg-sma  mjgracka@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowska Marzena, mgr poniedziałki,  godz. 14.50-16.20 https://meet.google.com/zbh-pukf-pih  m.jaloza@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowski Jerzy, dr hab piątki,  godz. 9-45-11.15 https://meet.google.com/gwh-zmcg-zfm  jgrzybowski@uw.edu.pl  Plan
 Janchuk Elena, dr środy 15.00-15.45 i czwartki 10.30-11.15 meet.google.com/kdz-vdof-pes  e.janchuk@uw.edu.pl  Plan
 Karwowska Katarzyna, dr środy,  13.00.-14.30 meet.google.com/ebj-avgo-dnc  k.j.karwowska@uw.edu.pl  Plan
 Kozłowska Joanna, dr poniedziałki, godz. 16.45-18.15 meet.google.com/ydd-aotr-dyo  jm.kozlowska@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Rostysław, dr środy, godz. 15.00-16.30 meet.google.com/gso-wewg-irn  rostyslav.kramar@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Ruslana, dr wtorki, godz. 11.30-13.00 https://meet.google.com/qxy-geew-zai r.kramar@uw.edu.pl  Plan
 Krycka-Michnowska Iwona, dr hab. poniedziałki, godz. 11:30-13:00 meet.google.com/vdk-tvnj-hdq  iekrycka@uw.edu.pl  Plan
 Kuboková Beata, dr  środy: 18:15-19:00;  czwartki: 18:15-19:00 https://meet.google.com/ham-bfwk-jqp?authuser=3 b.kubokova@uw.edu.pl  Plan
 Lesicka Olga, dr środy, godz. 10.00-11.30

jednorazowa zmiana terminu dyżuru ze środy 3 lutego na wtorek 2 lutego (godziny bez zmian)

meet.google.com/tud-zmhf-foo  o.lesicka@uw.edu.pl  Plan
 Moskwin Andriej, dr hab. wtorki, godz. 15.00-16.30 https://meet.google.com/dja-cgda-sga?pli=1  amoskwin@uw.edu.pl  Plan
 Niemojewski Marcin, dr wtorki, godz. 11:00-12:30

czwartki, godz. 17.00-18.30

https://meet.google.com/cpo-wwzs-cjg  m.niemojewski@uw.edu.pl  Plan
 Pilipavičiūtė-Gugała Regina, mgr wtorki, godz. 11:15-12:45 meet.google.com/yqs-dzky-znz  r.pilipaviciute@uw.edu.pl  Plan
 Shved Viachaslau, prof. dr hab. środy, godz. 14.00-15.30 https://meet.google.com/uoy-fsgt-wwt  v.shved@uw.edu.pl  Plan
 Wirpsza Aleksander, prof. dr hab. wtorek 11:30-13:00 https://meet.google.com/grh-qwfo-day  szaruga@warszawa.home.pl  Plan