Dyżury pracowników

UWAGA! Przypominamy, że zgodnie z Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie korzystania z poczty elektronicznej przez pracowników i studentów UW (pełny tekst), studenci i studentki mają obowiązek aktywować pocztę w domenie @student.uw.edu.pl oraz używać ją w kontaktach z uczelnią i wykładowcami. Wiadomości e-mail wysłane z prywatnych kont pocztowych studentów będą pozostawianie bez odpowiedzi.

 

Terminy dyżurów stacjonarnych w semestrze zimowym 2022/23:

WYKŁADOWCA DZIEŃ, GODZINA, SALA

ADRES E-MAIL

PLAN
 Boroch Robert, dr  rboroch@uw.edu.pl  Plan
 Brzezińska-Pająk Marta, dr  marta.brzezinska@uw.edu.pl  Plan
 Dwornik Kamil, mgr
środa 14:00-14:45
piątek 14:00-14:45
 kamil.dwornik@uw.edu.pl  Plan
 Gąsior Grzegorz, dr hab. piątek, godz. 11:20-12:50

 

 g.gasior@uw.edu.pl  Plan
 Getka Joanna, prof.  

 

 j.getka@uw.edu.pl  Plan
 Grącka Monika, dr  mjgracka@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowska Marzena, mgr  m.jaloza@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowski Jerzy, prof. ucz. czwartek, godz. 14.00-15.30

sala 3.029

 jgrzybowski@uw.edu.pl  Plan
 Janchuk Elena, dr  e.janchuk@uw.edu.pl  Plan
 Karwowska Katarzyna, dr  k.j.karwowska@uw.edu.pl  Plan
 Kozłowska Joanna, dr  jm.kozlowska@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Rostysław, dr  rostyslav.kramar@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Ruslana, dr r.kramar@uw.edu.pl  Plan
 Krycka-Michnowska Iwona, dr hab.  iekrycka@uw.edu.pl  Plan
 Kuboková Beata, dr b.kubokova@uw.edu.pl  Plan
 Lesicka Olga, dr wtorek, godz. 11:30-13:00
sala 2.514
 o.lesicka@uw.edu.pl  Plan
 Niemojewski Marcin, dr  m.niemojewski@uw.edu.pl  Plan
 Pilipavičiūtė-Gugała Regina, mgr  r.pilipaviciute@uw.edu.pl  Plan
 Shved Viachaslau, prof. dr hab.  v.shved@uw.edu.pl  Plan
 Wirpsza Aleksander, prof. dr hab.  szaruga@warszawa.home.pl  Plan