Dyżury pracowników

Dyżury pracowników

UWAGA! Przypominamy, że zgodnie z Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie korzystania z poczty elektronicznej przez pracowników i studentów UW (pełny tekst), studenci i studentki mają obowiązek aktywować pocztę w domenie @student.uw.edu.pl oraz używać ją w kontaktach z uczelnią i wykładowcami. Wiadomości e-mail wysłane z prywatnych kont pocztowych studentów będą pozostawianie bez odpowiedzi.

WYKŁADOWCA DZIEŃ, GODZINA POKÓJ ADRES E-MAIL PLAN
 Biadun Mariusz, mgr Po uzgodnieniu drogą @    mariusz.biadun@op.pl  
 Boroch Robert, dr Czwartek 18:45-19:15  320  rboroch@uw.edu.pl  Plan
 Brzezińska-Pająk Marta, dr Piątek 12:00-13:30  320  marta.brzezinska@uw.edu.pl  Plan
 Chwistek Łukasz, mgr Wtorek 13:30-14:30
Po uzgodnieniu drogą @
 314  l.chwistek@uw.edu.pl  Plan
 Czerska Barbara, dr Wtorek 13:30-14:30  320  barbara.czerska@uw.edu.pl  Plan
 Dwornik Kamil, mgr Wtorek 11:30-12:30
Po uzgodnieniu drogą @
 320  kamil.dwornik@uw.edu.pl  Plan
 Gąsior Grzegorz, dr Czwartek 14:30-15:30
Po uzgodnieniu drogą @
 316  grzegorzgasior@wp.pl  Plan
 Getka Joanna, dr hab.  Piątek 9:00-10:00  315  j.getka@uw.edu.pl  Plan
 Grącka Monika, dr Czwartek 15:15-16:45  316  mjgracka@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowska Marzena, mgr Poniedziałek 17.00-17.30
Po uzgodnieniu drogą @
 314  m.jaloza@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowski Jerzy, dr hab Środa 11:00-12:00  316  jgrzybowski@uw.edu.pl  Plan
 Janchuk Elena, dr Wtorek 12:00-13:30  314  e.janchuk@uw.edu.pl  Plan
 Karwowska Katarzyna, dr Wtorek 13:30-14:30  320  k.j.karwowska@uw.edu.pl  Plan
 Kopyść Anna, mgr Po uzgodnieniu drogą @  314  a.kopysc@uw.edu.pl  Plan
 Korzeniowska-Bihun Anna, dr Wtorek 12.00-13.30  320  anna.korzeniowska@uw.edu.pl  Plan
 Kozłowska Joanna, dr Środa 11:00-12:00  316  jm.kozlowska@uw.edu.pl  Plan
 Koźbiał Jan, dr hab. prof. UW Wtorek 11:00-12:00  220  jkozbiał@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Rostysław, dr Wtorek 10:15-11:45  320  rostyslav.kramar@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Ruslana, mgr Wtorek 12:00-13:00  320  ruth.kramar@gmail.com  Plan
 Krycka-Michnowska Iwona, dr hab. Wtorek 12:00-13:30  316  iekrycka@uw.edu.pl  Plan
 Lambeinová Ludmila, mgr Wtorek 12:00-13:30
Po uzgodnieniu drogą @
 316  l.lambeinova@student.uw.edu.pl  Plan
 Lesicka Olga, dr Wtorek 12:00-13:30  314  o.lesicka@uw.edu.pl  Plan
 Moskwin Andriej, dr hab. Urlop naukowy na rok akademicki 2016/17  314  amoskwin@uw.edu.pl  Plan
 Niemojewski Marcin, dr Poniedziałek 17:15-18:15  316  m.niemojewski@uw.edu.pl  Plan
 Pilipavičiute-Gugała Regina, mgr Urlop na rok akademicki 2016/17  314  r.pilipaviciute@uw.edu.pl  Plan
 Shved Viachaslau, prof. dr hab. Wtorek 14:00-15:30  316  v.shved@uw.edu.pl  Plan
Szlachta-Misztal Justyna, dr Środa 13:45-15:15  320  j.szlachta-misztal@uw.edu.pl  Plan
 Wirpsza Aleksander, prof. dr hab. Wtorek 12:00-13:00  316  szaruga@warszawa.home.pl  Plan