Dyżury pracowników

UWAGA! Przypominamy, że zgodnie z Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie korzystania z poczty elektronicznej przez pracowników i studentów UW (pełny tekst), studenci i studentki mają obowiązek aktywować pocztę w domenie @student.uw.edu.pl oraz używać ją w kontaktach z uczelnią i wykładowcami. Wiadomości e-mail wysłane z prywatnych kont pocztowych studentów będą pozostawianie bez odpowiedzi.

Harmonogram sesji letniej w roku akademickim 2023/2024

Terminy dyżurów stacjonarnych w sesji letniej 2023/24:

Odwołane dyżury kliknij tutaj

WYKŁADOWCA DZIEŃ, GODZINA, SALA

ADRES E-MAIL

PLAN
 Boroch Robert, dr  

sala 3.027

 rboroch@uw.edu.pl  Plan
 Brzezińska-Pająk Marta, dr

pt. 21.06.2024, godz. 13:15-14:45,

pt. 28.06.2024, godz. 13:15-14:45, 

sala 3.031
 marta.brzezinska@uw.edu.pl  Plan
 Dwornik Kamil, mgr

pt. 21.06.2024, godz. 13:15-14:45,

pt. 28.06.2024, godz. 13:15-14:45, 

sala 3.031
 kamil.dwornik@uw.edu.pl  Plan
 Gąsior Grzegorz, dr hab.  

piątek, godz. 10:00-11:30

sala 3.029

 

 g.gasior@uw.edu.pl  Plan
 Getka Joanna, prof. wt.18.06.2024, g. 8:00-10:00, 

wt.2.07.2024, g. 8:00-9:30, 

sala 2.614

 j.getka@uw.edu.pl  Plan
 Grącka Monika, dr wt.18.06.2024, godz. 12.00-13.30, 

wt.2.07.2024, godz. 12.00-13.30,

sala 2.520

 mjgracka@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowska Marzena, mgr

pn. 01.07.2024, godz. 14:30, 

śr. 26.06.2024, godz. 8.00-9.30, 

sala 3.029

 m.jaloza@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowski Jerzy, prof. ucz. pt. 21.06.2024, godz. 9:00-10:30,

pt. 05.07.2024, godz. 9:00-10:30, 

sala 3.029

 jgrzybowski@uw.edu.pl  Plan
 Janchuk Elena, dr 19.07.2024, godz. 9.30-11.00 

27.06.2024, godz. 10.00-11.30 

sala 3.027

 e.janchuk@uw.edu.pl  Plan
 Karwowska Katarzyna, dr pn. 17.06.2024, godz. 8.00-9.30, 

pn. 24.06.2024, godz. 14.30-16.00, 

sala 2.520

 k.j.karwowska@uw.edu.pl  Plan
 Kozłowska Joanna, dr  

sala 3.027

 jm.kozlowska@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Rostysław, dr czw. 20.06, godz. 11.00-12.30,

czw. 27.06, godz. 10.00-11.30, 

sala 2.520

 rostyslav.kramar@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Ruslana, dr czw. 20.06, godz. 16.00-17.30, online

czw. 27.06, godz. 16.00-17.30, online

r.kramar@uw.edu.pl  Plan
 Krycka-Michnowska Iwona, dr hab. wt. 18.06.2024, godz. 12.00-13.30, 

pt. 5.07.2024, godz. 12.00-13.30, 

sala 2.520

 iekrycka@uw.edu.pl  Plan
 Kuboková Beata, dr

wt. 18.6. 2024, godz. 15.00-16.30,

śr. 26.06.2024, godz. 17.00-18.00,

sala 3.031
b.kubokova@uw.edu.pl  Plan
 Lesicka Olga, dr wtorki w lipcu, godz. 11:00-13:00, 

środy w lipcu, godz. 10:00-12:00, 

sala 2.514

 o.lesicka@uw.edu.pl  Plan
Liubaya Aliona, dr pn. 17.06.2024 – godz. 14.00-15.00, 

 pt. 05.07.2024 – godz. 9.00-10.00, 

sala 3.029

a.liubaya@uw.edu.pl Plan
 Niemojewski Marcin, dr  

sala 3.029

 m.niemojewski@uw.edu.pl  Plan
 Pilipavičiūtė-Gugała Regina, mgr  

sala 3.027

 r.pilipaviciute@uw.edu.pl  Plan
 Shved Viachaslau, prof. dr hab. wt. 18.06.2024, g. 13:00-14:00, 

cz. 28.06.2024, g. 14.50-15:50, 

sala 3.029

 v.shved@uw.edu.pl  Plan
Szlachta-Ignatowicz Justyna, dr pn, 17.06.2024 – godz. 14.00-15.00,

 pt. 05.07.2024 – godz. 9.00-10.00, 

sala 3.031

j.szlachta-ignatowicz@uw.edu.pl Plan
 Wirpsza Aleksander, prof. dr hab.  czwartki 11:30-13:00

sala 3.029

 szaruga@warszawa.home.pl  Plan