Dyżury pracowników

Dyżury pracowników

UWAGA! Przypominamy, że zgodnie z Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie korzystania z poczty elektronicznej przez pracowników i studentów UW (pełny tekst), studenci i studentki mają obowiązek aktywować pocztę w domenie @student.uw.edu.pl oraz używać ją w kontaktach z uczelnią i wykładowcami. Wiadomości e-mail wysłane z prywatnych kont pocztowych studentów będą pozostawianie bez odpowiedzi.

WYKŁADOWCA DZIEŃ, GODZINA POKÓJ ADRES E-MAIL PLAN
 Biadun Mariusz, mgr      mariusz.biadun@op.pl  
 Boroch Robert, dr    320  rboroch@uw.edu.pl  Plan
 Brzezińska-Pająk Marta, dr    320  marta.brzezinska@uw.edu.pl  Plan
 Chwistek Łukasz, mgr    314  l.chwistek@uw.edu.pl  Plan
 Czerska Barbara, dr    320  barbara.czerska@uw.edu.pl  Plan
 Dwornik Kamil, mgr poniedziałek 14:15-15:15  320  kamil.dwornik@uw.edu.pl  Plan
 Gąsior Grzegorz, dr    316  grzegorzgasior@wp.pl  Plan
 Getka Joanna, dr hab.     315  j.getka@uw.edu.pl  Plan
 Grącka Monika, dr    316  mjgracka@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowska Marzena, mgr    314  m.jaloza@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowski Jerzy, dr hab    316  jgrzybowski@uw.edu.pl  Plan
 Janchuk Elena, dr    314  e.janchuk@uw.edu.pl  Plan
 Karwowska Katarzyna, dr    320  k.j.karwowska@uw.edu.pl  Plan
 Kopyść Anna, mgr    314  a.kopysc@uw.edu.pl  Plan
 Korzeniowska-Bihun Anna, dr    320  anna.korzeniowska@uw.edu.pl  Plan
 Kozłowska Joanna, dr    316  jm.kozlowska@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Rostysław, dr    320  rostyslav.kramar@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Ruslana, mgr    320  ruth.kramar@gmail.com  Plan
 Krycka-Michnowska Iwona, dr hab.    316  iekrycka@uw.edu.pl  Plan
 Lambeinová Ludmila, mgr Urlop na rok akademicki 2017/2018  316  l.lambeinova@student.uw.edu.pl  Plan
 Lesicka Olga, dr    314  o.lesicka@uw.edu.pl  Plan
 Moskwin Andriej, dr hab.    314  amoskwin@uw.edu.pl  Plan
 Niemojewski Marcin, dr    316  m.niemojewski@uw.edu.pl  Plan
 Pilipavičiute-Gugała Regina, mgr Urlop na rok akademicki 2017/2018  314  r.pilipaviciute@uw.edu.pl  Plan
 Shved Viachaslau, prof. dr hab.    316  v.shved@uw.edu.pl  Plan
Szlachta-Misztal Justyna, dr    320  j.szlachta-misztal@uw.edu.pl  Plan
 Wirpsza Aleksander, prof. dr hab.    316  szaruga@warszawa.home.pl  Plan