Dyżury pracowników

Dyżury pracowników

UWAGA! Przypominamy, że zgodnie z Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie korzystania z poczty elektronicznej przez pracowników i studentów UW (pełny tekst), studenci i studentki mają obowiązek aktywować pocztę w domenie @student.uw.edu.pl oraz używać ją w kontaktach z uczelnią i wykładowcami. Wiadomości e-mail wysłane z prywatnych kont pocztowych studentów będą pozostawianie bez odpowiedzi.

WYKŁADOWCA DZIEŃ, GODZINA POKÓJ ADRES E-MAIL PLAN
 Biadun Mariusz, mgr  mariusz.biadun@op.pl  Plan
 Boroch Robert, dr wtorek 18:45-19:45
środa 18:45-19:45
 320  rboroch@uw.edu.pl  Plan
 Brzezińska-Pająk Marta, dr URLOP na semestr zimowy 2018/19  320  marta.brzezinska@uw.edu.pl  Plan
 Dwornik Kamil, mgr środa, 16:00-17:00  320  kamil.dwornik@uw.edu.pl  Plan
 Gąsior Grzegorz, dr czwartek 14:00-15:30  316  g.gasior@uw.edu.pl  Plan
 Getka Joanna, dr hab.  wtorek 9:00-10:00
piątek 11:00-12:00
 315  j.getka@uw.edu.pl  Plan
 Grącka Monika, dr wtorek 17:00-18:00  316  mjgracka@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowska Marzena, mgr poniedziałek 15:20-16:50  314  m.jaloza@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowski Jerzy, dr hab czwartek 10:30-12:00  316  jgrzybowski@uw.edu.pl  Plan
 Janchuk Elena, dr wtorek 11:30-12:00
wtorek 17:00-18:00
 314  e.janchuk@uw.edu.pl  Plan
 Karwowska Katarzyna, dr środa 10:15-11:45  320  k.j.karwowska@uw.edu.pl  Plan
 Kozłowska Joanna, dr piątek 13:45-15:15  316  jm.kozlowska@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Rostysław, dr czwartek 13:45-15:15  320  rostyslav.kramar@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Ruslana, mgr wtorek 12:00-13:30  320  ruth.kramar@gmail.com  Plan
 Krycka-Michnowska Iwona, dr hab. środa 14:00-15:30  316  iekrycka@uw.edu.pl  Plan
 Lambeinová Ludmila, mgr środa 10:30-11:30  316  l.lambeinova@student.uw.edu.pl  Plan
 Lesicka Olga, dr piątek 10:15-11:30  314  o.lesicka@uw.edu.pl  Plan
 Moskwin Andriej, dr hab. środa 10:15-11:15
czwartek 10:15-10:45
 314  amoskwin@uw.edu.pl  Plan
 Niemojewski Marcin, dr wtorek 12:00-14:00
czwartek 17:30-18:30
 316  m.niemojewski@uw.edu.pl  Plan
 Pilipavičiūtė-Gugała Regina, mgr wtorek 9:00-10:00  314  r.pilipaviciute@uw.edu.pl  Plan
 Shved Viachaslau, prof. dr hab. wtorek 13:30-15:00  316  v.shved@uw.edu.pl  Plan
 Szlachta-Ignatowicz Justyna, dr środa 10:15-11:45  320  j.szlachta-ignatowicz@uw.edu.pl  Plan
 Wirpsza Aleksander, prof. dr hab. poniedziałek 10:15-11:45  316  szaruga@warszawa.home.pl  Plan