Dyżury pracowników

Dyżury pracowników

UWAGA! Przypominamy, że zgodnie z Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie korzystania z poczty elektronicznej przez pracowników i studentów UW (pełny tekst), studenci i studentki mają obowiązek aktywować pocztę w domenie @student.uw.edu.pl oraz używać ją w kontaktach z uczelnią i wykładowcami. Wiadomości e-mail wysłane z prywatnych kont pocztowych studentów będą pozostawianie bez odpowiedzi.

WYKŁADOWCA DZIEŃ, GODZINA POKÓJ ADRES E-MAIL PLAN
 Biadun Mariusz, mgr  mariusz.biadun@op.pl  Plan
 Boroch Robert, dr czwartek 15:00-15:30
wtorek 12:00-13:00
 320  rboroch@uw.edu.pl  Plan
 Brzezińska-Pająk Marta, dr  wtorek 12:00-13:30  320  marta.brzezinska@uw.edu.pl  Plan
 Chwistek Łukasz, mgr  wtorek 13:45-15:15  314  l.chwistek@uw.edu.pl  Plan
 Czerska Barbara, dr  wtorek 13:30-14:15  320  barbara.czerska@uw.edu.pl  Plan
 Dwornik Kamil, mgr  wtorek 10:15-11:45  320  kamil.dwornik@uw.edu.pl  Plan
 Gąsior Grzegorz, dr  wtorek 12:00-13:30  316  g.gasior@uw.edu.pl  Plan
 Getka Joanna, dr hab.   wtorek 10:15-11:45  315  j.getka@uw.edu.pl  Plan
 Grącka Monika, dr  wtorek 12:00-13:30  316  mjgracka@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowska Marzena, mgr  poniedziałek 12:15-13:45  314  m.jaloza@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowski Jerzy, dr hab  piątek 10:30-12:00  316  jgrzybowski@uw.edu.pl  Plan
 Janchuk Elena, dr wtorek 12:30-13:30
czwartek 13:00-13:30
 314  e.janchuk@uw.edu.pl  Plan
 Karwowska Katarzyna, dr  środa 13:30-15:00  320  k.j.karwowska@uw.edu.pl  Plan
 Kopyść Anna, mgr  314  a.kopysc@uw.edu.pl  Plan
 Korzeniowska-Bihun Anna, dr  piatek 12:00-13:30  320  anna.korzeniowska@uw.edu.pl  Plan
 Kozłowska Joanna, dr  wtorek 12:00-13:30  316  jm.kozlowska@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Rostysław, dr  wtorek 10:15-11:45  320  rostyslav.kramar@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Ruslana, mgr  poniedziałek 15:20-16:50  320  ruth.kramar@gmail.com  Plan
 Krycka-Michnowska Iwona, dr hab.  wtorek 12:00-13:30  316  iekrycka@uw.edu.pl  Plan
 Lambeinová Ludmila, mgr  urlop naukowy na rok akad. 2017/18  316  l.lambeinova@student.uw.edu.pl  Plan
 Lesicka Olga, dr  wtorek 10:15-12:00  314  o.lesicka@uw.edu.pl  Plan
 Moskwin Andriej, dr hab.  środa 15:15-16:00
piątek 13:30-14:15
 314  amoskwin@uw.edu.pl  Plan
 Niemojewski Marcin, dr  wtorek 15:30-16:30
czwartek 18:45-19:45
 316  m.niemojewski@uw.edu.pl  Plan
 Pilipavičiūtė-Gugała Regina, mgr  urlop na rok akad. 2017/18  314  r.pilipaviciute@uw.edu.pl  Plan
 Shved Viachaslau, prof. dr hab.  wtorek 10:30-12:00  316  v.shved@uw.edu.pl  Plan
 Szlachta-Ignatowicz Justyna, dr  piątek 12:00-13:30  320  j.szlachta-ignatowicz@uw.edu.pl  Plan
 Wirpsza Aleksander, prof. dr hab.  piątek 10:15-11:45  316  szaruga@warszawa.home.pl  Plan