Dyżury pracowników

Dyżury pracowników

UWAGA! Przypominamy, że zgodnie z Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie korzystania z poczty elektronicznej przez pracowników i studentów UW (pełny tekst), studenci i studentki mają obowiązek aktywować pocztę w domenie @student.uw.edu.pl oraz używać ją w kontaktach z uczelnią i wykładowcami. Wiadomości e-mail wysłane z prywatnych kont pocztowych studentów będą pozostawianie bez odpowiedzi.

Terminy dyżurów pracowników KSI w okresie kwarantanny

Dyżur doktora Marcina Niemojewskiego zostaje przeniesiony jednorazowo z dnia dn. 07.07 na 08.07 (środa) godz: 12:30-14:00


plik do pobrania

WYKŁADOWCA DZIEŃ, GODZINA POKÓJ ADRES E-MAIL PLAN
 Biadun Mariusz, mgr  mariusz.biadun@op.pl  Plan
 Boroch Robert, dr  320  rboroch@uw.edu.pl  Plan
 Brzezińska-Pająk Marta, dr  320  marta.brzezinska@uw.edu.pl  Plan
 Dwornik Kamil, mgr  320  kamil.dwornik@uw.edu.pl  Plan
 Gąsior Grzegorz, dr  316  g.gasior@uw.edu.pl  Plan
 Getka Joanna, dr hab.   315  j.getka@uw.edu.pl  Plan
 Grącka Monika, dr  316  mjgracka@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowska Marzena, mgr  314  m.jaloza@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowski Jerzy, dr hab  316  jgrzybowski@uw.edu.pl  Plan
 Janchuk Elena, dr  314  e.janchuk@uw.edu.pl  Plan
 Karwowska Katarzyna, dr  320  k.j.karwowska@uw.edu.pl  Plan
 Kozłowska Joanna, dr  316  jm.kozlowska@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Rostysław, dr  320  rostyslav.kramar@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Ruslana, mgr  320 r.kramar@uw.edu.pl  Plan
 Krycka-Michnowska Iwona, dr hab.  316  iekrycka@uw.edu.pl  Plan
 Kuboková Beata, dr  314 b.kubokova@uw.edu.pl  Plan
 Lesicka Olga, dr  314  o.lesicka@uw.edu.pl  Plan
 Moskwin Andriej, dr hab.  314  amoskwin@uw.edu.pl  Plan
 Niemojewski Marcin, dr  316  m.niemojewski@uw.edu.pl  Plan
 Pilipavičiūtė-Gugała Regina, mgr  314  r.pilipaviciute@uw.edu.pl  Plan
 Shved Viachaslau, prof. dr hab.  316  v.shved@uw.edu.pl  Plan
 Wirpsza Aleksander, prof. dr hab.  316  szaruga@warszawa.home.pl  Plan