Dyżury pracowników

UWAGA! Przypominamy, że zgodnie z Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie korzystania z poczty elektronicznej przez pracowników i studentów UW (pełny tekst), studenci i studentki mają obowiązek aktywować pocztę w domenie @student.uw.edu.pl oraz używać ją w kontaktach z uczelnią i wykładowcami. Wiadomości e-mail wysłane z prywatnych kont pocztowych studentów będą pozostawianie bez odpowiedzi.

 

Terminy dyżurów stacjonarnych w semestrze letnim 2021/22:

WYKŁADOWCA DZIEŃ, GODZINA, SALA

ADRES E-MAIL

PLAN
 Boroch Robert, dr poniedziałek 18:30-19:30 (dyżur stacjonarny oraz online: link do rozmowy wideo: https://meet.google.com/noq-qboc-jjd )

środa 18:30-19:00 (dyżur stacjonarny oraz online: link do rozmowy wideo: https://meet.google.com/noq-qboc-jjd )

sala 2.612

 rboroch@uw.edu.pl  Plan
 Brzezińska-Pająk Marta, dr czwartek 11:15-12:00 https://meet.google.com/nfm-tjme-nod

piątek 11:15-12:00 https://meet.google.com/emo-wczi-uhp

sala 2.612

 marta.brzezinska@uw.edu.pl  Plan
 Dwornik Kamil, mgr środa 15:45-16:30

piątek 11:30-12:15

sala 2.612

https://meet.google.com/qze-hdan-sqt

 kamil.dwornik@uw.edu.pl  Plan
 Gąsior Grzegorz, dr hab. piątek  godz. 9:45-11:15, sala 2.610

meet.google.com/ovg-tdqe-ubt

 g.gasior@uw.edu.pl  Plan
 Getka Joanna, prof.  

URLOP NAUKOWY
10.01.2022-10.06.2022

 

 j.getka@uw.edu.pl  Plan
 Grącka Monika, dr wtorek 10:00-11:30 sala 2.610

meet.google.com/wvr-zurv-mic

 

 mjgracka@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowska Marzena, mgr poniedziałek 14:50-16:20, sala 2.611

https://meet.google.com/qrp-gduy-dxh

 m.jaloza@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowski Jerzy, prof. ucz. piątek 13:00-14:30 sala 2.610  jgrzybowski@uw.edu.pl  Plan
 Janchuk Elena, dr czwartek 13:00-14:30

sala 2.611

http://meet.google.com/jcs-ddnv-myv

 e.janchuk@uw.edu.pl  Plan
 Karwowska Katarzyna, dr poniedziałek godz. 11:15-12:45 sala 2.612  k.j.karwowska@uw.edu.pl  Plan
 Kozłowska Joanna, dr środa 11:30-13:00, sala 2.611

https://meet.google.com/miv-yhmh-tpr

 jm.kozlowska@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Rostysław, dr wtorek 8:00-9:30 sala 2.612

https://meet.google.com/vxp-kuea-fff

 rostyslav.kramar@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Ruslana, dr wtorek 9:30-11:00 sala 2.612

https://meet.google.com/piu-ecar-drb

r.kramar@uw.edu.pl  Plan
 Krycka-Michnowska Iwona, dr hab. piątek 11:30-13:00 sala 2.610  iekrycka@uw.edu.pl  Plan
 Kuboková Beata, dr wtorek godz. 16:30-17:15

środa godz. 18:15-19:00

sala 2.612

https://meet.google.com/jrx-hxju-gqg

b.kubokova@uw.edu.pl  Plan
 Lesicka Olga, dr wtorek 13:15-14:45 sala 2.611

meet.google.com/cjq-txdq-uty

 

 o.lesicka@uw.edu.pl  Plan
 Niemojewski Marcin, dr wtorek 11:00-12:30 sala 2.610

środa 13:00-14:30 sala 2.610

meet.google.com/cpo-wwzs-cjg

 

odwołany dyżur w dniu 20.04 (środa), dodatkowy dyżur dla studentów odbędzie się 21.04(czwartek) online w godz. 17:00-18:30 pod linkiem: meet.google.com/cpo-wwzs-cjg

 m.niemojewski@uw.edu.pl  Plan
 Pilipavičiūtė-Gugała Regina, mgr piątek 9:30-11:00, sala 2.611

https://meet.google.com/paw-jjfe-dci

 r.pilipaviciute@uw.edu.pl  Plan
 Shved Viachaslau, prof. dr hab. środa 13:15-14:45, sala 2.610

https://meet.google.com/uoy-fsgt-wwt

 v.shved@uw.edu.pl  Plan
 Wirpsza Aleksander, prof. dr hab. urlop naukowy na semestr letni 2021/22  szaruga@warszawa.home.pl  Plan