Dyżury pracowników

Dyżury pracowników

UWAGA! Przypominamy, że zgodnie z Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie korzystania z poczty elektronicznej przez pracowników i studentów UW (pełny tekst), studenci i studentki mają obowiązek aktywować pocztę w domenie @student.uw.edu.pl oraz używać ją w kontaktach z uczelnią i wykładowcami. Wiadomości e-mail wysłane z prywatnych kont pocztowych studentów będą pozostawianie bez odpowiedzi.

Terminy dyżurów pracowników KSI w okresie kwarantanny

WYKŁADOWCA DZIEŃ, GODZINA POKÓJ ADRES E-MAIL PLAN
 Biadun Mariusz, mgr  mariusz.biadun@op.pl  Plan
 Boroch Robert, dr poniedziałek 19:00-20:00  320  rboroch@uw.edu.pl  Plan
 Brzezińska-Pająk Marta, dr czwartek 12:00-12:45, piątek 12:00-12:45  320  marta.brzezinska@uw.edu.pl  Plan
 Dwornik Kamil, mgr piątek  15:30-17:00  320  kamil.dwornik@uw.edu.pl  Plan
 Gąsior Grzegorz, dr czwartek 10:30-12:00  316  g.gasior@uw.edu.pl  Plan
 Getka Joanna, dr hab.  wtorek 11:45-13:15  315  j.getka@uw.edu.pl  Plan
 Grącka Monika, dr środa 12.15-13.45  316  mjgracka@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowska Marzena, mgr poniedziałek 15:15-16:45  314  m.jaloza@uw.edu.pl  Plan
 Grzybowski Jerzy, dr hab piątek 15:15-16:45  316  jgrzybowski@uw.edu.pl  Plan
 Janchuk Elena, dr środa 15.15.-16.00, czwartek 11.15-12.00  314  e.janchuk@uw.edu.pl  Plan
 Karwowska Katarzyna, dr środa 13:30-15:00  320  k.j.karwowska@uw.edu.pl  Plan
 Kozłowska Joanna, dr piątek 10:15-11:45  316  jm.kozlowska@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Rostysław, dr wtorek 15:30-17:00  320  rostyslav.kramar@uw.edu.pl  Plan
 Kramar Ruslana, mgr wtorek 13:45-15:15  320 r.kramar@uw.edu.pl  Plan
 Krycka-Michnowska Iwona, dr hab. poniedziałek 14:00-15:30  316  iekrycka@uw.edu.pl  Plan
 Kuboková Beata, dr czwartek 12:15-13:30  314 b.kubokova@uw.edu.pl  Plan
 Lesicka Olga, dr wtorek 13:30-15:00  314  o.lesicka@uw.edu.pl  Plan
 Moskwin Andriej, dr hab. urlop na rok akad. 2019/20  314  amoskwin@uw.edu.pl  Plan
 Niemojewski Marcin, dr wtorek 12:00-13:30, piątek 13:00-15:00  316  m.niemojewski@uw.edu.pl  Plan
 Pilipavičiūtė-Gugała Regina, mgr poniedziałek 15:15-16:15  314  r.pilipaviciute@uw.edu.pl  Plan
 Shved Viachaslau, prof. dr hab. wtorek 14:00-15:30  316  v.shved@uw.edu.pl  Plan
 Wirpsza Aleksander, prof. dr hab. wtorek 15:30-17:00  316  szaruga@warszawa.home.pl  Plan