Torby z logo KSI

Drogie Studentki i Drodzy Studenci,

jak pewnie zauważyliście od pewnego czasu zmienia się identyfikacja wizualna KSI. Powstało nowe logo jednostki, (więcej…)

Zapraszamy na wykład

KSI serdecznie zaprasza na wykład gościnny w ramach programu Erasmus+, który wygłosi dr Irena Myzeqari (Europejski Uniwersytet w Tiranie, Albania) pod tytułem: Femininity vs masculinity: gender performance in Albania society

(więcej…)

Zapraszamy na konferencję

Katedra Studiów Interkulturowych Pracownia Badań nad Teatrem i Dramatem w Europie Środkowo-Wschodniej zaprasza do wzięcia udziału w Międzynarodowej Konferencji Współczesny dramat i teatr wobec wojny, przemocy i uchodźstwa.

Szczegóły znajdują się w zakładce Badania > Konferencje

Zapraszamy na wykład

Pracownia Semiotyki Kultury Europy Środkowo-Wschodniej zaprasza na wykład Prof. dr hab. Bogusława Żyłko „Szkoła Tartusko-Moskiewska po latach”.

(więcej…)

Logo KSI

Od dnia 2 stycznia 2017 roku na Uniwersytecie Warszawskim został wprowadzony nowy system identyfikacji wizualnej, szczegółowo określający wygląd logo uczelni oraz zasady jego wykorzystywania w oficjalnych drukach i materiałach promocyjnych. Jest to dobry moment, aby również KSI przyjęło swój znak wizualny, który podkreśli charakter oferty dydaktycznej i prowadzonych badań w ramach całego wydziału, uniwersytetu i na arenie międzynarodowej. (więcej…)