Zapraszamy na spacer do Żytomierza!

Zapraszamy na spacer do Żytomierza! Niedawno nasi studenci byli z dr.hab. J. Grzybowskim i dr A.Liubą na cmentarzu prawosławnym w Warszawie, a już jutro zapraszamy na spacer po katolickiej nekropolii w Żytomierza. Opowie o nim dr Wiktoria Bilawska z zaprzyjaźnionego z nami Instytutu Filologii i Dziennikarstwa Żytomierskiego Uniwersytetu Państwowego ННІ філології та журналістики Житомирський Державний Університет імені Івана Франка.
To nasz mały polski-ukraiński eksperyment dydaktyczny w ramach projektu Promocja Języka Polskiego NAWA Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej mamy nadzieję że wszystko się uda. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do sali 1.168 w Budynku przy ul. Dobrej 55 we czwartek na g. 13:45.

Data publikacji: 15 May 2024