Torby z logo KSI

Drogie Studentki i Drodzy Studenci,

jak pewnie zauważyliście od pewnego czasu zmienia się identyfikacja wizualna KSI. Powstało nowe logo jednostki, które możecie zobaczyć na profilu Katedry na Facebooku oraz na naszej nowej stronie internetowej. Jak obiecywaliśmy nowy logotyp będzie umieszczany na materiałach promujących KSI oraz studia na specjalizacji Kulturoznawstwo Europy Środkowo-Wschodniej. Zaczynamy od niewielkiego gadżetu, który przyda się wszystkim. Proponujemy Wam torby wykonane z bawełny w kolorze białym z logiem KSI oraz napisem „Uniwersytet Warszawski Katedra Studiów Interkulturowych Europy Środkowo-Wschodniej” wykonanym w technologii DTG. Obejrzeć egzemplarz próbny oraz dokonać przedpłaty można w Sekretariacie KSI (pok. 319). Cena torby to tylko 9,00 zł. Grupowe zamówienie zostanie zrealizowane pod koniec kwietnia.

dr hab. Joanna Getka
Kierownik KSI